ТВІЙ ГАЗЗБУТ

ТВІЙ ГАЗЗБУТ

«Дніпропетровськгаз Збут» — надійний постачальник газу та електроенергії. Компанія провадить діяльність маючи ліцензію на постачання газу №653 від 16.05.2017 та електроенергії №1199 від 24.06.2020. «Дніпропетровськгаз Збут» працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», який використовують 17 постачальників.

 • 1,295 млн клієнтів підключено до мережі

 • 41 млн м3 газу поставлено у 2020 році

 • 3 277 підприємств є нашими клієнтами

Переваги ГазЗбут

 1. Досвід та надійність

  Вже багато років безперебійно та надійно ми постачаємо природний газ українцям та українському бізнесу.

 2. Простота і зручність

  Створили найбільшу в Україні мережу відділень з обслуговування клієнтів, сучасні онлайн-сервіси та контакт-центр.

 3. Постійний розвиток

  Постійно працюємо над покращенням якості сервісу, активно розробляємо нові акції та продукти, аби задовольнити потреби усіх клієнтів.

17 команд професіоналів об'єднані брендом ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Ми всі працюємо, щоб ви не турбувались про газ та електроенергію: ТОВ Вінницягаз Збут, ТОВ Волиньгаз Збут, ТОВ Діпропетровськгаз Збут, ТОВ Житомиргаз Збут, ТОВ Закарпатгаз Збут, ТОВ Запоріжгаз Збут, ТОВ Івано-Франківськгаз Збут, ТОВ Київоблгаз Збут, ТОВ Львівгаз Збут, ТОВ Миколаївгаз Збут, ТОВ Рівнегаз Збут, ТОВ Сумигаз Збут, ТОВ Харківгаз Збут, ТОВ Хмельницькгаз Збут, ТОВ Чернівцігаз Збут, ТОВ Чернігівгаз Збут, ТОВ ТВІЙ ГАЗЗБУТ

thumb-image-206057166

Найбільша в Україні мережа відділень з обслуговування клієнтів

Наші відділення знаходяться у кожній області України. 

Особливістю відділень  є модульний принцип зонування залежно від складності та тривалості послуг, що надаються. Найближче до входу розташовуються зони найшвидшого сервісу –  самообслуговування та відкриті каси для оплати послуг, а також зона швидких консультацій загального характеру.

thumb-image-206057168
Сплатити за газ Допоможи армії